DGA wciąż poszukuje możliwości inwestycyjnych

W ostatnim okresie DGA zainwestowało w dwie nowe spółki - Braster oraz DGA Energię. Poszukiwania celów inwestycyjnych nadal trwają.


W ostatnich miesiącach do Grupy Kapitalowej DGA dołączyły dwie nowe spółki - Braster Sp. z o.o. oraz DGA Energia Sp. z o.o. Piewrsza z nich, założona przez grupę naukowców, prowadzi innowacyjne na skalę światową badania nad nową techniką diagnostyki patologii piersi u kobiet, w szczególności raka piersi. Druga ze spółek specjalizuje się w usługach w dziedzinie energii odnawialnej, w szczególności kompleksowej instalacji biogazowni.


To nie koniec inwestycji DGA, nadal trwają poszukiwania kolejnych celów inwestycyjnych w różnorodnych branżach i obszarach. Okazji do ciekawych odkryć będziemy poszukiwali między innymi podczas Forum Inwestycyjnego AMBER 2009, które odbędzie się w Szczecinie w dniach 19-20 listopada br., na kórym spotykają się inwestorzy poszukujących ciekawych możliwości inwestycyjnych, autorzy innowacyjnych projektów oraz początkujący przedsiębiorcy.