Andrzej Głowacki

Założyciel spółki DGA S.A., inwestor i promotor przedsiębiorczości. Z branżą konsultingową związany od 23 lat, na przestrzeni których rozwinął firmę doradczą z sukcesem rywalizującą z międzynarodowymi korporacjami konsultingowymi. Od 2004 roku notowana na warszawskim parkiecie, stała się pierwszą polską publiczną spółką doradczą. DGA to również dynamicznie rozwijająca się Grupa Kapitałowa gromadząca podmioty doradcze i usługowe z różnych branż, które się wzajemnie uzupełniają i dzięki efektowi synergii pod dewizą „Wspieramy Wielkich Jutra” realizują projekty dla biznesu i administracji.
Mając na swoim koncie wiele sukcesów na polu doradczym, od 5 lat również aktywny jako inwestor w start-upy oraz firmy o dużym potencjale rozwoju z różnorodnych branż. Dotychczasowe inwestycje to m.in. jeden z czołowych portali zakupów grupowych www.fastdeal.pl, internetowy dystrybutor książek do słuchania www.audiobook.pl.

Jako promotor przedsiębiorczości aktywnie działa w ramach Fundacji „Wspieramy Wielkich Jutra”, której Rady jest Przewodniczącym. Fundacja od kwietnia 2011 prowadzi platformę łączącą inwestorów z młodymi ludźmi z pomysłami na własny biznes oraz początkującymi przedsiębiorcami – www.portalpomyslow.pl. Fundacja udziela pomysłodawcom wsparcia nie tylko kapitałowego, ale przede wszystkim udzielając konsultacji doradczych dotyczących zgłaszanych biznesów.